Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Bezpieczne Przedszkolaki z "dwójki" na scenie BDK

2019-03-26 07:08:02 (ost. akt: 2019-03-26 07:16:09)

Autor zdjęcia: Danuta Banach

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach wystąpiły na scenie Bartoszyckiego Domu Kultury, w bajkowych strojach, wśród dekoracji, z oprawą muzyczną. Wszystko to po to, aby w ciekawy sposób przekazać innym dzieciom ważne sprawy na temat bezpieczeństwa

Wszyscy wiemy, bezpieczeństwo to bardzo ważna spraw, ale bezpieczeństwo przedszkolaków jest dla nas najważniejsze, ponieważ bezpieczne dziecko to dziecko szczęśliwe, wesołe i ufne.

Dzieci 6-letnie już niedługo opuszczą przedszkole i pójdą do szkoły dlatego też, to z myślą o 6-latkach postanowiliśmy zorganizować 20 marca w Bartoszyckim Domu Kultury „Święto Bezpiecznego Przedszkolaka”.

Zaprosiliśmy dzieci 6-letnie z Bartoszyckich przedszkoli i szkół oraz lokalną społeczność.

Podczas spotkania wystąpiły dzieci z grupy "Jeżyki” w inscenizacji pt. "Leśna Szkoła Ruchu Drogowego” oraz dzieci z grupy "Pszczółki” w inscenizacji pt. "Z bajką bezpieczniej”.

Były zagadki o bezpiecznym zachowaniu oraz wręczyliśmy przedstawicielom wszystkich placówek przygotowane ulotki nt. "Zapamiętaj dobre rady Przedszkolaku miły". Na zakończenie była wspólna piosenka "Mądre dzieci".

Mamy nadzieję, że podczas tego spotkania dzieci utrwaliły swoją wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach oraz właściwego zachowania się w różnych sytuacjach.

Danuta Banach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages