Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Młodzież z "Żeroma" podsumowała swój projekt "Green Heroes"

2019-03-25 09:39:29 (ost. akt: 2019-03-25 09:54:09)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W Bartoszyckim Domu Kultury odbyło się w piątek 22 marca podsumowanie projektu "Green Heroes". Stworzyli go uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach, którym zależy na poprawieniu świadomości dbania o środowisko.

Jak można było dowiedzieć się ze sceny, projekt ruszył w listopadzie, ale najwięcej działań z nim związanych przypadło na luty i marzec tego roku. To właśnie wtedy uczniowie zaangażowani w "Green Heroes" odwiedzali bartoszyckie przedszkola i szkoły, by opowiadać najmłodszym mieszkańcom miasta np. o potrzebie segregacji śmieci.

Podczas podsumowania licealiści opowiadali o wielu wizytach w bartoszyckich urzędach, gdzie przyjmowano ich z wyrozumiałością. Mówili też o trudnościach, jakie napotykali przy realizacji swojego projektu, własnych błędach i o tym, czego sami się podczas działań nauczyli, jak choćby przełamanie przed publicznymi wystąpieniami. A o wszystkim opowiadali lekko i z humorem.

Najtrudniejsze było jednak zaplanowanie działań, w czym nie pomagał fakt, iż piątka uczniów realizujących "Green Heroes" chodzi do równych klas oraz pogodzenie pracy nad projektem z nauką.

kwk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages