Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Poszukiwani przez sądy zatrzymani na przejściach granicznych

2019-03-19 10:18:30 (ost. akt: 2019-03-19 10:20:43)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W miniony weekend funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 11 poszukiwanych (10 mężczyzn i kobietę) przez polski wymiar sprawiedliwości. Podróżni nie uregulowali zasądzonych grzywien na łączną kwotę prawie 30 tys. zł za przemyt wyrobów akcyzowych.

Osiem osób, za którymi wystawiono list gończy, zatrzymano 15 marca na drogowych przejściach granicznych z obwodem kaliningradzkim w Bezledach, Grzechotkach i Gronowie.

Natomiast 16 marca funkcjonariusze z PSG w Gołdapi zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu giżyckiego, który musiał opłacić zaległą karę, by ruszyć dalej.

Tego samego dnia funkcjonariusze z PSG w Olsztynie zatrzymali 34-latka. Mężczyzna nie skorzystał z możliwości uregulowania zasądzonej kary i trafił do aresztu.

Dzień później na drogowym przejściu granicznym w Bezledach przerwano podróż obywatelce Rosji. 30-letnia kobieta próbowała wjechać do Polski, pomimo że nie opłaciła kary grzywny za wcześniejszy przemyt papierosów.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy – koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages