Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Znany komentator sportowy poprowadzi finał IV Konkursu Wiedzy o Sporcie

2019-03-12 13:26:04 (ost. akt: 2019-03-12 13:36:18)
Marek Jóźwik podczas wizyty w Bartoszyckim Domu Kultury. Poprowadził wówczas spotkanie z mistrzem olimpijskim Wojciechem Fortuną

Marek Jóźwik podczas wizyty w Bartoszyckim Domu Kultury. Poprowadził wówczas spotkanie z mistrzem olimpijskim Wojciechem Fortuną

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Nie zdecydowałeś się jeszcze na zgłoszenie do IV Konkursu Wiedzy o Sporcie? Być może przekona cię informacja, że finał w kategorii open poprowadzi znany komentator telewizyjny Marek Jóźwik.

Tylko do piątku 15 marca, do g. 15 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zgłoszenia do IV Konkursu Wiedzy o Sporcie. Dzisiaj jednak możemy uchylić nieco rąbka tajemnicy finału w kategorii open.

Jak zapowiadaliśmy wcześniej, odbędzie się on 11 kwietnia w Bartoszyckim Domu Kultury (g. 18) i tradycyjnie będzie transmitowany na żywo przez telewizję kablową Bart-Sat. Wezmą w nim udział cztery najlepsze osoby wyłonione w eliminacjach.

Nową informacją jest natomiast osoba prowadzącego. Do tej roli BOSiR zaprosił znanego komentatora sportowego, a w przeszłości zawodnika i uczestnika igrzysk olimpijskich, Marka Jóźwika. W Bartoszycach był on już w ubiegłym roku, kiedy poprowadził spotkanie z mistrzem olimpijskim Wojciechem Fortuną.

Gościem gali finałowej będzie również mieszkający w Bartoszycach Antoni Pacyński — polski jeździec, olimpijczyk z Meksyku (1968).

Przypominamy, że warunkiem przystąpienia do konkursu jest dostarczenie organizatorom wypełnionej karty zgłoszeń, wraz z regulaminem do pobrania tutaj ———>iv-konkurs-wiedzy-o-sporcie-530075.

Eliminacje odbędą się 22 marca, a finał zaplanowano na 11 kwietnia. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz open. Eliminacje w obu odbędą się w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Bartoszycach (młodsi g. 16, starsi g. 17). Uczestnicy będą odpowiadać na pytania z zakresu polskich sportowców oraz wydarzeń z historii polskiego sportu.

Nagrodami w kategorii open będą statuetki oraz bony o wartości 500, 400, 300 i 200 zł. Młodsi uczestnicy otrzymają statuetki oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia, że najlepsi pojadą w czerwcu na XXI Piknik Olimpijski w Warszawie.

Ubiegłoroczną edycję konkursu wygrał Józef Kasjaniuk.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. NcPlus #2696919 | 83.9.*.* 13 mar 2019 13:49

    żaden z niego znany komentator sportowy komentator sportowy znany to są Dariusz Szpakowski , Jacek Laskowski , andrzej Twardowski i Nahorny anie on

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages