Jan Welens wicemistrzem Polski kadetów w kickboxingu. Z medalem również Szymon Sośnicki

2019-03-11 08:35:48(ost. akt: 2019-03-11 10:12:27)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Nowy sezon startowy otworzyli zawodnicy Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo. W Mysiadle (woj. mazowieckie) wzięli udział w mistrzostwach Polski kadetów młodszych i starszych w kickboxingu.
Srebrnym medalistą tego turnieju został Jan Welens. Drugie miejsce zajął w kategorii kick light -42 kg kadetów młodszych. W finale lepszym okazał się zawodnik innego klubu z Warmii i Mazur — Łukasz Gumiński z Zamka Kurzętnik.

Medal podczas mistrzostw zdobył również Szymon Sośnicki. Reprezentant bartoszyckiego klubu zajął trzecie miejsce w wadze +57 kg kick light kadetów młodszych.

Na ósmym miejscu w kategorii +69 kg kick light kadetów starszych sklasyfikowany został Kamil Sobiecki.