Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Zmiana zakresu materiału w IV Bartoszyckim Konkursie Wiedzy o Sporcie

2019-03-05 10:05:43 (ost. akt: 2019-03-05 10:09:13)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Do piątku 15 marca przyjmowane są zgłoszenia do IV Bartoszyckiego Konkursu Wiedzy o Sporcie. Organizatorzy zmienili zakres materiału, jaki będzie obowiązywał uczestników.

Uczestnicy eliminacji oraz finału będą odpowiadali na pytania dotyczące jedynie polskich sportowców oraz wydarzeń z historii polskiego sportu. Wcześniej zakres materiału obejmował również sportowców zagranicznych oraz przepisy sportowe.

Przypominamy, że eliminacje odbędą się 22 marca, a finał zaplanowano na 11 kwietnia. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz open. Eliminacje w obu odbędą się w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Bartoszycach (młodsi g. 16, starsi g. 17).

Uczniowie z podstawówek na tym zakończą konkurs. Na podstawie liczby zdobytych punktów wyłoniona zostanie najlepsza piątka uczestników, która nagrody odbierze podczas finału kategorii open. Ten zaplanowany jest na 11 kwietnia w Bartoszyckim Domu Kultury (g. 18) i tradycyjnie będzie transmitowany na żywo przez telewizję kablową Bart-Sat. Wezmą w nim udział cztery najlepsze osoby wyłonione w eliminacjach.

Nagrodami w kategorii open będą statuetki oraz bony o wartości 500, 400, 300 i 200 zł. Młodsi uczestnicy otrzymają statuetki oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia, że najlepsi pojadą w czerwcu na XXI Piknik Olimpijski w Warszawie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2019 r., do g. 15 w biurze BOSiR. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dostarczenie organizatorom wypełnionej karty zgłoszeń, wraz z regulaminem do pobrania tutaj ———>iv-konkurs-wiedzy-o-sporcie-530075.

Ubiegłoroczną edycję konkursu wygrał Józef Kasjaniuk.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sławomir Kirkuć #2692988 | 88.220.*.* 6 mar 2019 11:12

    Mam wiele telefonów. Wyjaśniam, w kat. OPEN mogą startować osoby mające nawet 100 lat :) Już od szkół gimnazjlnych w górę jest kat. OPEN.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages