Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Za 4 dni kończymy głosowanie na 10 najpopularniejszych sportowców Bartoszyc!

2019-02-07 08:54:56 (ost. akt: 2019-02-07 09:08:39)

Coraz szybciej nadchodzi koniec głosowania w 20. Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc. Termin ten upływa w niedzielę 10 lutego, minutę przed północą.

Im bliżej końca głosowania, tym większy ruch w nim panuje. Jak to się przekłada na aktualne wyniki, można przekonać się w tym miejscu.

Przypominamy, że sms-y na swoich kandydatów można wysyłać już tylko do niedzieli 10 lutego, do g. 23.59. Po tym terminie głosowanie zostanie zakończone. Nazwiska i osiągnięcia wszystkich kandydatów można zobaczyć w tym miejscu.

Pytań jest wiele. Czy prowadzenie uda się utrzymać zawodniczce Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate Amelii Wojciechowicz? Czy ktoś zmieni ją na prowadzeniu? Kto ostatecznie znajdzie się w dziesiątce laureatów?

Odpowiedzi na nie poznamy podczas gali w Bartoszyckim Domu Kultury w piątek 15 lutego (g. 17). Z kolei w poniedziałek 11 lutego w Urzędzie Miasta Bartoszyce spotka się grono, które jak co roku wybierze Sportowca Roku, Trenera Roku oraz Imprezę Roku.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages