środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Na początku marca kolejny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zobacz medal dla uczestników

2019-01-30 14:39:42 (ost. akt: 2019-01-30 15:08:43)

Autor zdjęcia: Leszek Mackiel

Choć do tego wydarzenia pozostał jeszcze miesiąc, warto zawczasu zarezerwować sobie sobie niedzielę 3 marca. Tego dnia w Bartoszycach, jak i w wielu innych miastach w całej Polsce, odbędzie się kolejna edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Wilczym Tropem".

Bieg stał się już lokalną tradycją. Jego kolejna edycja została zaplanowana na niedzielę 3 marca. Od godz. 11 rozpocznie się rejestracja uczestników oraz odbiór bezpłatnych pakietów startowych (będzie ich 210). To wszystko przy Gminnym Centrum Informacji.

Start biegu zaplanowany jest na godz. 12. Uczestnicy ruszą spod GCI, a następnie przebiegną chodnikiem wzdłuż ulicy Bohaterów Westerplatte. Przed prokuraturą skręcą w lewo, w kierunku "Kortów". Następnie będą poruszali się wzdłuż ścieżki rowerowej, aż ponownie wybiegną na chodnik przy ul. Bohaterów Westerplatte.

Później miną Bartoszycki Dom Kultury, a na rondzie Solidarności pobiegną w lewo. Następnie skręcą w ul. Bohaterów Monte Cassino i przez "Korty" zameldują się na mecie, zlokalizowanej na placu Bohaterów Westerplatte. Tam uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal.kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages