Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Zdjęcie Tygodnia. Sarenka z Bukowca

2019-01-23 06:05:00 (ost. akt: 2019-01-23 05:55:39)
Sarenka z Bukowca sfotografowana w sadzie.

Sarenka z Bukowca sfotografowana w sadzie.

Autor zdjęcia: Zbigniew Wiśniewski

Zbigniew Wiśniewski jest autorem 104. Zdjęcia Tygodnia. Sfotografował sarnę, która przybyła pożywić się jabłkami w przydomowym sadzie w Bukowcu.

W sto czwartym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie autorstwa Zbigniewa Wiśniewskiego. Tak je opisał: "Zdjęcie było zrobione 10 stycznia 2019 w Bukowcu. Sarenka wybrała się do nas na jabłka, śnieg leżał już kilka ładnych dni więc miała utrudniony dostęp do pożywienia. Była osłabiona więc zadzwoniłem do nadleśnictwa, tam powiedziano mi, że na pewno poradzi sobie i zapewniono, że jeśli do piątku pozostanie przy jabłonce to zabiorą ją do przytuliska, jak wróciłem z Górowa już jej nie było".

Gratulujemy i ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 174 razy (do 23 stycznia 2019 r., do godz. 6:00.).

Sarenka w sadzie w Bukowcu.


Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages