Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka — spotkanie w bartoszyckiej "Dwójce"

2019-01-22 13:25:51 (ost. akt: 2019-01-22 09:31:09)

W dniach od 15 do 18 stycznia 2019 roku w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach we wszystkich grupach wiekowych gościliśmy babcie i dziadków.

Przedszkolaki dziękowały babciom i dziadkom za miłość, troskę i poświęcenie wierszem, tańcem i piosenką, przedstawiały również jasełka. Składały życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane upominki: laurki, kwiatki, kalendarze.

Był również wspólny słodki poczęstunek oraz konkursy i zabawa przy muzyce. W grupie ”Jeżyków” podczas uroczystości wystąpił zespół Gala z Galin, prezentując kolędy oraz pieśni warmińskie.

Te, pełne wzruszeń, międzypokoleniowe spotkania były wspaniałą okazją do pielęgnowania tradycji ludowych, wzmacniania więzi rodzinnych oraz uczenia dzieci szacunku do osób starszych.

Danuta Banach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages