Czwartek, 29 października 2020. Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Dzień Babci i Dziadka w bartoszyckiej "Dziewiątce"

2019-01-21 10:48:07 (ost. akt: 2019-01-21 10:51:27)

„Żabki”, czyli 6-letnie dzieci z Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach, w dniu 16 stycznia uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dziadka.

To świetna okazja, żeby spotkać się z babcią i dziadkiem w naszym przedszkolu i wspólnie świętować tak ważny dzień. Tradycją już stało się, że w tym czasie wnuki składają życzenia swoim dziadkom, nauczycielki przygotowują z dziećmi program artystyczny, a rodzice słodki poczęstunek.

Dzieci, z pomocą nauczycielek, już kilka dni przed świętem wykonywały własnoręcznie i starannie laurki, które wręczyły swoim ukochanym dziadkom w dniu ich święta. Niezwykli goście ze wzruszeniem oglądali występ swoich wnucząt, nagrodzili ich gromkimi brawami, uściskami i całusami oraz podziękowali za piękne laurki.

Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw babć i dziadków z dziećmi przy wesołej muzyce. Dziadkowie rozpoznawali własne wnuki po głosie — odsłuchiwali z nagrania to, co mówi o nich wnuk lub wnuczka, tańczyli czaczę z balonem oraz bawili się z wykorzystaniem chusty animacyjnej.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zaproszeni goście wykonali pamiątkowe zdjęcie ze swoimi wnukami oraz wpisali się na pamiątkę do kroniki grupowej. To był wyjątkowy i niezapomniany dzień.

Nauczycielki Joanna Wojciechowicz i Ewa Reut
z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Bartoszycach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages