Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Młodzicy MDK z kompletem zwycięstw awansowali do półfinału ligi wojewódzkiej

2019-01-15 07:34:31 (ost. akt: 2019-01-14 14:43:33)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Ostatni mecz w fazie grupowej rozegrali młodzicy MDK Bartoszyce. Stawką spotkania z MOSiR-em Kętrzyn było pierwsze miejsce w grupie B.

Rozegrany w Bartoszycach mecz zakończył się po myśli gospodarzy. MDK pokonał kętrzyńską drużynę 24:23 (13:10).

— Od początku kontrolowaliśmy grę. W drugiej połowie nasza przewaga systematycznie była powiększana i oscylowała w granicach 5-6 bramek. Od 42. minuty mogli pograć już wszyscy zawodnicy, dlatego przewaga zaczęła maleć i ostatecznie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem — powiedział Andrzej Cichocki, trener MDK.

W rozgrywkach ligi wojewódzkiej nastąpi teraz przerwa do 10 lutego. Tego dnia bartoszyczanie rozegrają pierwszy mecz półfinałowy o awans do finału mistrzostw Warmii i Mazur. Rywalem najprawdopodobniej będzie Truso Elbląg.

MDK Pasja Bartoszyce — MOSiR Kętrzyn 24:23 (13:10)
MDK, bramkarze: Korneliusz Lewoń, Konrad Koszelnik, zawodnicy z pola: Jakub Tokarz (9), Szymon Janowicz, Wiktor Broniek (1), Łukasz Jurewicz (3), Piotr Lewandowski (4), Filip Tokarz (7), Michał Pasławski, Marcel Grzywnowicz, Dominik Bogucki, Bartłomiej Harhaj, Maciej Matysiak, trener: Andrzej Cichocki, kierownik drużyny: Orlando Habiński.

MOSiR: Damian Dymański, Oskar Tymoszuk, Adrian Kaszuba, Piotr Lewczyk (4), Krzysztof Żyszkiewicz (3), Filip Lewczyk (11), Oliwier Zalewski, Kornel Kiełczykowski, Piotr Czepułkowski, Łukasz Tunkiewicz (3), Grzegorz Kasialis (2), trener: Kamil Roksela, kierownik drużyny: Sławomir Tymoszczuk.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij