Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Zdjęcie Tygodnia. Lodowa droga do Dwórzna

2019-01-09 07:10:00 (ost. akt: 2019-01-09 06:42:27)
Droga z Górowa Iławeckiego do Dwórzna.

Droga z Górowa Iławeckiego do Dwórzna.

Autor zdjęcia: Przemysław Topa

Przemysław Topa jest autorem 102. Zdjęcia Tygodnia. Sfotografował oblodzoną drogę między Górowem Iławeckim a Dwórznem w promieniach zachodzącego słońca.

W sto drugim tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie autorstwa Przemysława Topy. Gratulujemy i ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 86 razy (do 9 stycznia 2019 r., do godz. 6:45.).

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gminny króliczek #2659584 | 37.248.*.* 9 sty 2019 23:52

  wpisał autora na czarną listę poprawności ideologicznej w naszej, nie skażonej, cudownej, świetlanej gminie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ? #2658857 | 141.0.*.* 9 sty 2019 10:58

  Zdjęcie tygodnia - "droga do Dwórzna" powinno być dowodem w sprawie. Jest to droga powiatowa nr 1357N w V standardzie utrzymania zimowego czyli to co widać na zdjęciu nie ma prawa "utrzymywać się" powyżej 8 godzin.

  Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages