Koniec roku to czas podsumowań. Załoga Chrzanowski/Binięda wyróżniona

2018-12-31 15:25:19(ost. akt: 2018-12-31 10:28:48)
Honda Civic załogi rajdowej Sebastian Chrzanowski/Adam Binięda

Autor zdjęcia: Archiwum załogi

Koniec roku to czas podsumowań oraz wręczenia nagród za miniony sezon i osiągnięte wyniki. Tak właśnie dzieje się w świecie sportów motorowych.
Tuż po świętach Automobilklub Warmiński podsumował sezon i zorganizował spotkanie, podczas którego zostały wręczone nagrody i puchary za Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur oraz za Szutrowy Puchar Automobilklubu Warmińskiego.

W drugim cyklu pierwsze miejsce zajęła olsztyńsko-bartoszycka załoga Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda. Cykl składał się z trzech wyścigów przeprowadzonych na torze szutrowym. Sebastian i Adam w pierwszej rundzie zajęli 1. miejsce, w kolejnej uzyskali 2. lokatę.

Za Chrzanowskim i Biniędą (Honda Civic), w klasyfikacji rocznej drugie miejsce zajęli Zbigniew Staniszewski i Konrad Nadolny (Ford Fiesta R5), a trzeci był Andrzej Kalitowicz (Subaru Impreza).