środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Wyróżnienia podczas X Gali Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego

2018-12-13 09:23:04 (ost. akt: 2018-12-13 09:38:51)

W olsztyńskim urzędzie wojewódzkim odbyła się w środę 12 grudnia X Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. W licznym gronie wyróżnionych osób i samorządów znalazły się również te z powiatu bartoszyckiego.

Gala była okazją do podsumowania sportowej rywalizacji w poprzednim roku szkolnym (2017/2018). Kategorii było wiele, a w kilku swoją obecność zaznaczyły szkoły i samorządy z naszego powiatu.

Wśród miast 4. miejsce zajęły Bartoszyce. Ustąpiły one pola tylko Giżycku, Olsztynowi i Ostródzie. W czołowej dziesiątce szkół podstawowych znalazła się bartoszycka "Siódemka". W całorocznej rywalizacji została ona sklasyfikowana na 6. pozycji.

W kategorii Gimnazja/Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta i Gminy miejsce w dziesiątce zajęła szkoła z Bisztynka. W podsumowaniu znalazła się ona na 7. miejscu.

W kategorii Moje boisko Orlik Igrzyska Dzieci/SP wyróżnienia otrzymały dwie podstawówki z Bartoszyc: "Siódemka" (5. miejsce) oraz "Trójka" (6.).

W klasyfikacji powiatów, powiat bartoszycki uplasował się na 12. pozycji.

Specjalne wyróżnienie "za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej dziewcząt i młodzieży szkolnej" otrzymała Grażyna Baranowska z Bartoszyc. Z kolei medal 65 lat Szkolnego Związku Sportowego otrzymał Mirosław Tchórz z Górowa Iławeckiego.

kwk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages