środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Twoje zdjęcie na winiecie naszego kalendarza. Weź udział w konkursie

2018-12-01 09:39:09 (ost. akt: 2018-12-01 09:49:24)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Ruszamy z naszym corocznym konkursem na zdjęcia do kolejnego kalendarza "Gońca Bartoszyckiego". Wystarczy przesłać do nas wykonaną przez siebie fotografię w jednej z czterech kategorii.

Od kilku lat zapraszamy naszych czytelników do współtworzenia corocznego kalendarza "Gońca Bartoszyckiego". Konkurs polega na nadesłaniu wykonanych przez siebie fotografii w jednej z czterech kategorii.

Następnie wszystkie zdjęcia umieścimy na fanpage'u "Gońca" na Facebooku. Wtedy nastąpi drugi etap konkursu - głosowanie. Zdjęcia (po jednej z każdej kategorii), które otrzymają największą liczbę polubień, trafią na winietę kalendarza na 2019 rok. Głosowanie rozpocznie się we wtorek 4 grudnia o g. 12 i kończy się w niedzielę 9 grudnia 2018 roku o godz. 23.59.

Zasady udziału w konkursie
1. Każdy uczestnik może przysłać dowolną liczbę fotografii.

2. Fotografie powinny być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu.

3. Dozwolona jest niewielka obróbka komputerowa fotografii (kadrowanie, nasycenie kolorów).

4. Fotografie należy nadsyłać wyłącznie na adres mailowy bartoszyce@gazetaolsztynska.pl, wpisując w temacie „Konkurs fotograficzny” oraz podając w treści maila imię i nazwisko autora – uczestnika konkursu.

5. Termin nadsyłania fotografii rozpoczyna się wraz z ogłoszeniem konkursu na portalach bartoszyce.wm.pl, bisztynek.wm.pl, gorowoilaweckie.wm.pl oraz sepopol.wm.pl i upływa w poniedziałek 3 grudnia 2018 roku o godz. 23.59. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

6. W konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia nadesłane na konkurs w 2017 roku i w latach wcześniejszych.

Pełny regulamin konkursu najdziecie w tym miejscu. Zapoznajcie się z nim dokładnie.

red.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages