Poniedziałek, 24 czerwca 2019. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

MDK zagrał podczas turnieju w Warszawie. "Pokazaliśmy fajną grę"

2018-11-30 11:27:00 (ost. akt: 2018-11-30 11:43:33)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK Bartoszyce

Pracowity czas mają za sobą zespoły piłki ręcznej MDK Bartoszyce. Ostatnio dwie drużyny udały się po raz kolejny na turniej piłki ręcznej do Warszawy, gdzie zagrały w kategoriach 2006 oraz 2007/08.

Starsza drużyna zajęła ostatecznie 6. miejsce. Ich młodsi koledzy uplasowali się pozycję niżej.

— Na tle rywali z całej Polski, oba zespoły zaprezentowały fajną grę — ocenia Andrzej Cichocki, który obok Jarosława Klimko prowadzi drużyny MDK. — Żal trochę rocznika 2006, który po wygraniu trzech spotkań przegrał jedną bramką z Kętrzynem i musiał walczyć o miejsca 4-6. Tam podłamani chłopcy zagrali nieco słabiej. Rocznik młodszy składał się w większości z młodszych chłopców, ale walczył dzielnie.
Wyniki drużyn z Bartoszyc
Rocznik 2006

I runda: MOSiR Bochnia 14:6, SP 21 Płock 7:6 (1. miejsce w grupie); II runda: KS Victoria Piaseczno 10:6, MKS MOSiR Kętrzyn 6:7 (2. miejsce w grupie); o miejsca IV-VI: UKS Wilanowia 11:15, SP 21 Płock 8:11.

Najlepszym strzelcem w całym turnieju został Szymon Borys z MDK. Najlepszym zawodnikiem drużyny wybrano Marcela Jurewicza.

Rocznik 2007/2008
I runda:
UKS Wilanowia 24:1, MUKS 21 I Płock 4:17, IKS 50 Białystok (zwycięzca turnieju) 8:13, KS Victoria Piaseczno 18:10, MKS MOSiR Kętrzyn 8:7 (3. miejsce w grupie); o miejsca V-VIII: SP 3 Płock 5:8; o miejsca VII-VIII: MKS MOSiR Kętrzyn 11:7.

Najlepszym zawodnikiem drużyny uznano Antoniego Kratkowskiego. Poza nim w składzie MDK zagrali: Jakub Jagiełło, Jakub Habiński, Igor Możejko, Igor Mazurek, Marcel Matejunas, Adam Bembas, Mikołaj Szurma, Jakub Mazuro.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij