Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Ponad dwustu karateków walczyło w Bartoszycach. ZOBACZ ZDJĘCIA

2018-11-18 07:36:35 (ost. akt: 2018-11-18 11:57:45)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Z udziałem 214 zawodników z 10 klubów odbył się w Bartoszycach coroczny ogólnopolski turniej karate. Punktację drużynową wygrały Suwałki przed Szczytnem i gospodarzami.

Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski, który jednocześnie objął imprezę swoim patronatem. Podczas otwarcia głos zabrali Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski i Prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai shihan Remigiusz Karpiński 6 Dan. Minutą ciszy uczczono pamięć shihan Wiesława Gwizda, który wielokrotnie był Sędzią Głównym oraz BC BKKK.

Wręczono medale "Za Zasługi dla BKKK", które otrzymali: sensei Wojciech Hajduk 2 Dan oraz sempai Radosław Ogonowski i Jakub Kwaśniewski. Sensei Hajduk wykonał także efektowny pokaz kata oraz technik samoobrony, a następnie zawodnicy przystąpili do wielogodzinnych zmagań.

Sędzią Głównym zawodów był shihan Marek Krepcio 5 Dan z Suwałk, który kierował pracą 15 sędziów. Organizatorem zawodów był BKKK przy współpracy z Urzędem Miasta i BOSiR. Patronatem medialnym imprezę objęli : Goniec Bartoszycki i TV Bast-Sat.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów. Osu!

al


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages