Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

W Krawczykach jest kreatywne przedszkole

2018-11-09 10:08:58 (ost. akt: 2018-11-09 10:20:39)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kowalska

Przedszkolaki z Krawczyk poznają i starają się zrozumieć otaczające ich zjawiska. Zajmowały się już kolorami a ostatnio powietrzem. Zastanawiały się jak je można złapać?

W bieżącym roku szkolnym dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły realizują program „Kreatywne przedszkolaki”.

Aktywnie uczestniczą w zajęciach gdzie poznają, obserwują i starają się zrozumieć wiele różnych zjawisk w otaczającym ich świecie.

Przeprowadzają szereg doświadczeń i eksperymentów. Dzieci odkrywały już m. in. przyczyny zmian barw jesiennych liści oraz powody ich opadania z drzew. Bawiły się kolorami, co pozwoliło przybliżyć im magię barw.

Z wielkim zainteresowaniem szukały odpowiedzi na pytania: Co to jest powietrze?, Gdzie się znajduje?, Czy można je złapać?, Do czego jest potrzebne?

Przedszkolaki poszerzają wiedzę dotyczącą otaczającego świata, uczą się samodzielnego myślenia oraz czerpią radość ze wspólnego spędzania czasu. Podczas takich zajęć dzieci uczą się i bawią doskonale. Zaspakajają również swoją ciekawość, rozbudzają wyobraźnię i kreatywność.

Elżbieta Kowalska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages