środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Tragedia na komendzie. Zmarł policjant, który postrzelił się dziś rano

2018-10-21 11:22:40 (ost. akt: 2018-10-22 04:51:56)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum PK

BARTOSZYCE\\\ Nieznane są powody i okoliczności zdarzenia do jakiego doszło dziś w komendzie Bartoszycach. Jeden z policjantów strzelił sobie w głowę. Przeżył kilka godzin. Zmarł krótko przed g. 19.

Dziś około g. 11 dotarła do nas informacja o samobójstwie jednego z policjantów bartoszyckiej komendy policji. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło na terenie komendy policji w Bartoszycach około g. 9.

- Potwierdzam, że doszło do zdarzenia z udziałem broni palnej. Policjant żyje - powiedziała nam o godz. 11:15 oficer prasowa KPP w Bartoszycach mł. asp. Marta Kabelis.

Po inne informacje skierowała nas do prokuratury.

Telefonowaliśmy w tej sprawie do rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztofa Stodolnego, jednak nie udało nam się nawiązać połączenia.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że ciężko rannym był jeden z dyżurnych komendy w Bartoszycach, policjant z długi stażem służby w tej formacji. Był po nocnej służbie a strzelił sobie w głowę w jednym z pokoi w budynku komendy. Nieznane są powody dla jakich miałby chcieć sobie odebrać życie.

W rozmowie z policjantami z komendy dowiedzieliśmy się, że był bardzo ceniony wśród współpracowników, bardzo spokojny i opanowany.

- Jeszcze dziś rano żartowaliśmy i śmieliśmy się jak zawsze - mówił nam jeden z policjantów.

- Wszyscy jesteśmy tu w szoku a do mnie jeszcze nie dotarło to co się stało - dodał.

Tuż po godz. 19 dotarła do nas informacja, że policjant zmarł w szpitalu. Tę informację potwierdziła mł. asp. Marta Kabelis z bartoszyckiej policji.

Na miejscu zdarzenia trwały czynności śledcze z udziałem prokuratora. Trwają też czynności kontrolne wewnątrz policji.

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages