środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Wyskoczył z czwartego piętra, z sali chorych w szpitalu. Zginął na miejscu

2018-10-15 11:10:53 (ost. akt: 2018-10-17 05:59:30)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: archiwum szpitala w Bartoszycach

Wczoraj, około godz. 5 z czwartego piętra budynku szpitala w Bartoszycach wyskoczył jeden z pacjentów. Mężczyzna, mieszkaniec gminy Bartoszyce zginął na miejscu. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

- Potwierdzam, że do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (14 października) nad ranem. Pacjent, 62-letni mężczyzna był w szpitalu, na oddziale chirurgii ogólnej od 10 października. Był to pacjent przyjęty z objawami ostrego zapalenia trzustki. Był jeszcze w trakcie diagnozowania - mówi dyrektor Szpitala Powiatowego w Bartoszycach Sławomir Wójcik.

Dodał, że samego tragicznego momentu nikt z personelu i pacjentów nie widział.

- Byłem na miejscu tego zdarzenia - mówi szef Prokuratury Rejonowej w Bartoszycach Radosław Snopek.

- Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Wykonaliśmy oględziny wewnątrz sali chorych oraz na zewnątrz, gdzie mężczyzna spadł i przesłuchaliśmy świadków. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna spakował swoje rzeczy do torby i po otwarciu okna wyskoczył na zewnątrz. Zginął na miejscu. Jutro zostanie przeprowadzona sekcja jego zwłok - informuje prokurator Radosław Snopek.

Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo w kierunku przestępstwa namawiania do samobójstwa. To typowa kwalifikacja prawna przyjmowana w podobnych sprawach.

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages