Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Katarzyna Basak i Andrzej Dycha prowadzą w prawyborach

2018-09-22 11:08:04 (ost. akt: 2018-09-22 13:59:51)

Katarzyna Basak prowadzi w prawyborach na burmistrza Bartoszyc. W gmine Bartoszyce najbardziej popularny jest Andrzej Dycha.

Jeśli chodzi o radnych to Ewa Kapusto (KWW Katarzyny Basak – Nasze Miasto) jest pierwsza w prawyborach do rady miasta, a Marcin Matejunas (Samorządność Plus) do rady powiatu. Wszystko się może jednak zmienić.

Kto zostanie burmistrzem? Kto wójtem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.

Przygotowaliśmy cztery kategorie. Głosować można na kandydatów na burmistrzów (łącznie Bartoszyce, Bisztynek, Górowo Iławeckie i Sępopol), na wójtów (gminy Bartoszyce oraz Górowo Iławeckie), na kandydatów do Rady Powiatu Bartoszyckiego oraz do Rady Miasta Bartoszyce.Z regulaminu
Plebiscyt trwa do 14 października 2018 roku, do godz. 23:59.

Udział w plebiscycie biorą kandydaci na radnych różnych szczebli oraz kandydaci na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału plebiscytu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie. X to numer porządkowy przypisany danemu kandydatowi. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł z VAT.

Szczegółowy regulamin dostępny jest w tym miejscu.

Kandydaci na burmistrzów

Kandydaci na wójtów

Kandydaci do Rady Powiatu Bartoszyckiego

Kandydaci do Rady Miasta Bartoszyce

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages