Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Biegacz z Bartoszyc zmierzył się z kolejnym wyzwaniem: trzy dni, trzy kraje, trzy maratony

2018-08-20 14:14:33 (ost. akt: 2018-08-20 14:26:54)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Zenon Liberna, maratończyk z Bartoszyc, podołał właśnie kolejnemu biegowemu wyzwaniu. Polegało ono na przebiegnięciu trzech maratonów w ciągu trzech dni w trzech różnych krajach.

W lutym tego roku Zenon Liberna spełnił jedno ze swoim biegowych marzeń: startując na Antarktydzie zaliczył siedem maratonów na siedmiu kontynentach.

Teraz może zapisać na swoim koncie kolejny sukces. W trzy dni, w trzech krajach, przebiegł trzy maratony. "Kaukaskie wyzwanie" obejmowało starty w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie.

Jak na swoim Facebookowym profilu napisał Zenon Liberna, bartoszycki maratończyk czuje "satysfakcję i euforię, że jestem na tyle sprawny i zdrowy, że mogę dokonywać takich wyników, gdzie biegam wcale nie tak długo, bo dopiero cztery lata. Wcześniej nawet o tym nigdy nie myślałem".

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages