Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zdjęcie Tygodnia. Przewrotka roku

2018-08-15 08:08:49 (ost. akt: 2018-08-15 08:13:15)
"Przewrotka roku" w wykonaniu Kamila Szajdy /trenera kobiecego zespołu Victorii, podczas Turnieju Piłki Plażowej/.

"Przewrotka roku" w wykonaniu Kamila Szajdy /trenera kobiecego zespołu Victorii, podczas Turnieju Piłki Plażowej/.

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć

Sławomir Kirkuć jest autorem 81. Zdjęcia Tygodnia. Na swym zdjęciu uwiecznił przewrotkę w wykonaniu Kamila Szajdy - trenera kobiecego zespołu Victorii, podczas Turnieju Piłki Plażowej.

W osiemdziesiątym pierwszym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie autorstwa Sławomira Kirkucia, Gratulujemy i ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia. Cieszy nas to, że ktoś wybrał tematykę sportową.

Zdjęcie zostało polubione 100 razy (do 15 sierpnia 2018 r., do godz. 8:00.)

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. m #2559249 | 83.15.*.* 20 sie 2018 12:22

    Kamilo fajny gość !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages