Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Spotkali się z prezesem Legii, by omówić organizację przyszłorocznego turnieju Legia Bart

2018-08-01 08:39:22 (ost. akt: 2018-08-01 08:43:04)
Od lewej: Karol Chilmanowicz (SP Legia-Bart), Sławomir Kirkuć (BOSiR), Dariusz Mioduski (prezes Legii Warszawa), Norbert Gromulski (dyrektor BOSiR)

Od lewej: Karol Chilmanowicz (SP Legia-Bart), Sławomir Kirkuć (BOSiR), Dariusz Mioduski (prezes Legii Warszawa), Norbert Gromulski (dyrektor BOSiR)

Autor zdjęcia: Archiwum BOSiR

Delegacja z Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz szkółki Legia-Bart spotkała się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 z prezesem Legii Warszawa Dariuszem Mioduskim. Tematem była organizacja w Bartoszycach przyszłorocznego, jubileuszowego turnieju dziesięciolatków Legia Bart.

Będzie to już 10. edycja tej imprezy.

— Rozmawialiśmy między innymi o możliwości sprowadzenia dwóch drużyn U-10 z markowych, europejskich klubów. Padły konkretne nazwy, ale wszystko powinno wyjaśnić się w listopadzie — mówi Sławomir Kirkuć z BOSiR-u.

— Nie będą to dla nas duże koszty. Drużyny przyleciałyby do Warszawy na swój koszt, a stamtąd przyjechały do Bartoszyc razem z młodymi zawodnikami Legii. Tradycyjnie zaprosimy też zespoły z Łotwy, Ukrainy, Rosji i Litwy — dodaje.

Podczas warszawskiego spotkania rozmawiano również o możliwości przyjazdu jednego z czołowych piłkarzy Legii na tegoroczny "Bieg z gwiazdą". Impreza miałaby się odbyć w sobotę 8 września. Piłkarska ekstraklasa ma wówczas wolne ze względu na rozgrywany dzień wcześniej wyjazdowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w ramach Ligi Narodów.

— Oczywiście przyjazd danego zawodnika byłby uzależniony od tego, czy ewentualnie zostanie powołany przez selekcjonera na to spotkanie — mówi Kirkuć.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages