Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

STUDENCI WSB MAJĄ ABSOLUTORIUM

2018-07-11 14:39:32 (ost. akt: 2018-07-12 07:50:50)
Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach z absolutorium

Studenci Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach z absolutorium

Autor zdjęcia: Tomasz Miroński

BARTOSZYCE\\\ Były kwiaty, pamiątkowe dyplomy, przemówienia władz uczelnianych i nie tylko, togi oraz birety. W scenerii Pałacu i Folwarku w Galinach w sobotę 7 lipca studenci Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach otrzymali absolutorium.

Tegoroczną ceremonię rozpoczęła dziekan dr Helena Marek, witając licznie przybyłych gości oraz najważniejszych w tym dniu studentów i ich bliskich.

Po przemówieniu, dziekan oraz prodziekan Agnieszka Walentynowicz udzieliły studentom absolutorium, wręczając im "Kartę Absolutoryjną", symboliczny dokument potwierdzający oficjalne zakończenie studiów w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa.

Następnie głos zabrali zgromadzeni goście, wśród nich wicemarszałek województwa warmińsko–mazurskiego Miron Sycz, który gratulował absolwentom oraz życzył powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej. Po uroczystych przemówieniach studenci zostali zaproszeni do odebrana upragnionych dyplomów ukończenia studiów, które osobiście wręczał rektor dr Andrzej Zduniak.

Absolutorium było również doskonałą okazją, by wyróżnić najlepszych studentów bartoszyckiego wydziału. Za wzorowe wywiązanie się z obowiązków studenckich oraz uzyskanie najwyższych wyników w nauce podczas trzech lat studiów dyplomem uznania oraz prawem do 50-procentowej bonifikaty w opłatach za studia magisterskie, wyróżnieni zostali Beata Dubrowna, Grzegorz Lizak i Jarosław Sakowicz.

Nagrodą rektorską za wzorową postawę w pracy zawodowej wyróżnieni zostali również pracownicy. Wyróżnienie za działalność dydaktyczno–wychowawczą 
i zaangażowanie w rozwój wydziału otrzymała dr Alina Wróblewska. Za duży wkład pracy oraz zaangażowanie w realizację zadań administracyjnych nagrodą rektorską wyróżnione zostały: dr Helena Marek, mgr inż. Agnieszka Walentynowicz oraz mgr Izabela Kurowicka.

Po raz pierwszy w historii Wydziału Nauk Społecznych w Bartoszycach dwoje studentów ukończyło uczelnię z wyróżnieniem. Oznakę wyróżniającą z rąk rektora Zduniaka otrzymali Jarosław Sakowicz oraz Sławomir Oleksiński. Po przemówieniu rektora głos zabrali sami absolwenci: Beata Dubrowna oraz Sławomir Oleksiński.

To osoby, które swoim zaangażowaniem i charyzmą budziły uznanie wśród licznego grona studentów oraz aktywnie angażowały się w życie społeczne swojego środowiska. Wspaniałym wystąpieniem podziękowali opiekunowi rocznika dr Alicji Walendzie oraz promotorom, dr. Dariuszowi Jurczakowi oraz Waldemarowi Łagodowskiemu, którzy bezpiecznie, aczkolwiek zdecydowanie, poprowadzili studentów do samej obrony.

Po pełnej wzruszeń i wspomnień prezentacji, absolwenci dokonali wspólnego rzutu biretem. Na zakończenie uroczystości wszyscy zgromadzeni wspólnie odśpiewali studencki hymn "Gaudeamus" i udali się na sesję zdjęciową.
Za uświetnienie tegorocznej gali dziękujemy artystom z zespołu Mozaika, działającego przy Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku oraz solistom: Marcie Machnaczyk, Agnieszce Machnaczyk, i Szymonowi Sobczakowi. Serdecznie dziękujemy absolwentom za udział w ceremonii i życzymy dalszych sukcesów.

ikCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. londyńczyk #2535285 | 24.66.*.* 12 lip 2018 21:03

  Bardzo pięknie ze ukończyli naukę...Ale co z pracą po takim kierunku???Uwazam ze uczelnie nie mogą być powoływane bez żadnego sensu...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. prawie jak na Oxford University #2535024 | 46.171.*.* 12 lip 2018 12:59

   prawie .....

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages