środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

AKCJA REKOMENDACJA – zareklamuj się u nas za darmo!

2018-06-19 08:37:21 (ost. akt: 2018-06-19 09:20:42)

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i nie masz zbyt wielu funduszy na reklamę z prawdziwego zdarzenia? Chciałbyś skorzystać z porad osób doświadczonych w prowadzeniu kampanii reklamowych, ale koszty są zbyt duże? A może słabo orientujesz się w obecnych trendach reklamowych i szukasz ciekawego pomysłu dotarcia do klientów? Mamy dla Ciebie propozycję!

Jeśli zachęcisz 3 osoby do zareklamowania się w „Gońcu Bartoszyckim” za kwotę min. 369 zł/os., to otrzymasz bezpłatne opracowanie dopasowanej do twoich potrzeb kampanii oraz reklamę swojej firmy o równowartości 615 zł.

Każdy biznes potrzebuje innej formy reklamy. Do naszych reklamodawców podchodzimy indywidualnie i opracowujemy dla nich propozycję szytą na miarę.

Wiemy, jak połączyć różne formy reklamy, by skuteczność wynosiła 110 procent. Nasze doświadczenie połączone z dotarciem, które zapewniają gazeta, nasz portal internetowy i Facebook mogą być Twoją receptą na sukces. Skorzystaj z promocji i zareklamuj się u nas za darmo.

Biorąc pod uwagę dane sprzedażowe naszej gazety oraz statystyki internetowe naszej strony, Twoją kampanię trwającą tydzień zobaczy minimum 30 tys. osób z powiatu bartoszyckiego.

Kontakt
tel. (89) 763 63 26 lub 793 972 296
mail: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages