Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Zdjęcie Tygodnia. Błyskawice nad Bartoszycami

2018-05-30 06:05:00 (ost. akt: 2018-05-30 05:41:04)
Błyskawice nad Bartoszycami. Zdjęcie z 30 kwietnia

Błyskawice nad Bartoszycami. Zdjęcie z 30 kwietnia

Autor zdjęcia: Radosław Sochań

Radosław Sochań jest autorem 70. Zdjęcia Tygodnia. Udało mu się uchwycić dwie błyskawice rozświetlające nocne niebo nad Bartoszycami, podczas burzy z 30 kwietnia.

W siedemdziesiątym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie autorstwa Radosława Sochania wykonane 30 kwietnia podczas burzy nad Bartoszycami. Pan Radosław uchwycił dwie błyskawice na nocnym niebie. Gratulujemy i ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 110 razy (do 30 maja 2018 r., do godz. 6:00.)

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sss #2510311 | 176.97.*.* 30 maj 2018 06:24

    Widzę buzie w tym tęczu

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages