Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Liga sołecka: Parkoszewo było bliskie urwania punktów liderowi z Bezled

2018-05-15 08:54:14 (ost. akt: 2018-05-15 09:09:35)

W niedzielę 13 maja rozegrano 15. kolejkę spotkań w sołeckiej lidze piłki nożnej gminy Bartoszyce. W trzech spotkaniach padło 26 goli.

Bliscy sprawienia niespodzianki i wygrania z liderem byli zawodnicy Parkoszewa. Jeszcze 6 minut przed końcem meczu prowadzili u siebie 3:2, ale nie tylko nie dowieźli prowadzenia do końca, to jeszcze w ostatniej minucie nie wykorzystali rzutu karnego, który dałby im remis...

Swojego bohatera miał mecz w Łojdach, gdzie drużynę z Łabędnika poprowadził do zwycięstwa Piotr Czarny — autor aż pięciu goli.

Wyniki 15. kolejki (13 maja)
• Tolko — Kinkajmy 9:0 (4:0)

Bramki: Blake (4, 38), Mucha (11, 36, 39), Seretny (14), Komarzewski (25), Archacki (47), Rydel (54)

• Łojdy — Łabędnik 4:6 (3:4)
Bramki: Samul (2), Perlejewski (6, 27), Kowalski (47) — Czarny (9, 14, 28, 36, 40), Kasprzak (21)

• Parkoszewo — Bezledy 3:4 (1:1)
Bramki: Ładosz (3, 46), Tywoniuk (33) — Szczygielski (29), Kurywczak (43, 58), Leżański (54)