Liga sołecka: Parkoszewo było bliskie urwania punktów liderowi z Bezled

2018-05-15 08:54:14(ost. akt: 2018-05-15 09:09:35)
W niedzielę 13 maja rozegrano 15. kolejkę spotkań w sołeckiej lidze piłki nożnej gminy Bartoszyce. W trzech spotkaniach padło 26 goli.
Bliscy sprawienia niespodzianki i wygrania z liderem byli zawodnicy Parkoszewa. Jeszcze 6 minut przed końcem meczu prowadzili u siebie 3:2, ale nie tylko nie dowieźli prowadzenia do końca, to jeszcze w ostatniej minucie nie wykorzystali rzutu karnego, który dałby im remis...

Swojego bohatera miał mecz w Łojdach, gdzie drużynę z Łabędnika poprowadził do zwycięstwa Piotr Czarny — autor aż pięciu goli.