Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w przedszkolu nr 4

2018-04-26 06:30:07 (ost. akt: 2018-04-26 06:36:14)

Autor zdjęcia: Monika Pijewska

25 kwietnia w Integracyjnym Przedszkolu Publicznym nr 4, w związku z trwającym Tygodniem Patriotyzmu, odbył się Przegląd Piosenki Żołnierskiej. W wydarzeniu tym uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Przedszkolaki zaprezentowały pieśni patriotyczne i wojskowe.

Poprzez udział w tego typu wydarzeniach wspierane jest wychowanie patriotyczne młodego pokolenia. Celem przeglądu było upowszechnienie wśród dzieci piosenki patriotycznej oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu.

Uwieńczeniem dzisiejszego spotkania było wręczenie nagród za ogłoszony konkurs dla rodziców i dzieci na „Grę dydaktyczną o tematyce patriotycznej”.

W spotkaniu uczestniczyło wielu zaproszonych gości: p. Marta Szuter pełniącą funkcję kierownika Wydziału Kultury, Sportu, Współpracy i Rozwoju UM w Bartoszycach, p. Ewa Kozieł – dyrektor MDK-u, przedstawiciel Stowarzyszenia PATRIA - p. Piotr Sekita, przedstawiciel Wojska Polskiego 20 Brygady Zmechanizowanej w Bartoszycach – sierżant Damian Dunowski, oraz żołnierz WP w rezerwie p. Lech Pawlak.

Monika Pijewska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages