Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Przedszkolaki pokazały swe talenty

2018-04-21 07:41:44 (ost. akt: 2018-04-21 07:45:25)

Autor zdjęcia: Łojewska Dorota

W Przedszkolu Gminnym nr 1 w Bartoszycach odbyła się zabawa pod hasłem: "Wszyscy jesteśmy wspaniali - Mamy talent". Przedszkolaki prezentowały swe różnorodne umiejętności i talenty.

W Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach, 13 kwietnia odbył się „III Dzień Talentów”. W spotkaniu uczestniczyła przedstawicielka organu prowadzącego – pani Iwona Birecka, kierownik referatu Oświaty, Kultury i Sportu Gminy Bartoszyce a do wspólnej zabawy zaprosiła pani Helena Wojtkiewicz, dyrektor przedszkola.

Najważniejszym celem spotkania była wspólna zabawa, prezentacja umiejętności, zainteresowań i hobby, przez każde chętne dziecko wspierane przez przybyłe rodziny.

Przedszkole poprzez swoje działania pokazuje, że w każdym dziecku drzemią różne talenty, trzeba tylko pomóc dzieciom w ich rozwinięciu.

Umiejętności zaprezentowane przez dzieci wzbudziły podziw przybyłych gości i personelu przedszkola. Dzieci prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne, kulinarne, plastyczne i inne. Najważniejsza jednak były pozytywne emocje i radość, które towarzyszyły przedszkolakom i ich rodzinom.

Na zakończenie, w nagrodę i podjęty wysiłek każde dziecko otrzymało prezent niespodziankę.

Anna Zyga


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gmina

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages