Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Za nami IX Wojewódzki Przegląd Wokalny „Komu piosenkę”. Zobacz nazwiska laureatów

2018-04-18 10:51:05 (ost. akt: 2018-04-18 11:12:36)
Laureaci w kategorii 6-9 lat

Laureaci w kategorii 6-9 lat

W dniach 13–14 kwietnia 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbył się IX Wojewódzki Przegląd Wokalny „Komu piosenkę”. Do przeglądu zgłosiło się 103 uczestników z ponad 30 placówek naszego województwa.

Komisja w składzie: Cezary Makiewicz (przewodniczący), Barbara Raduszkiewicz i Barbara Kryś przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Kategoria 6–9 lat (rocznik 2012-2009)
1. Anna Łukasik (Powiatowa Szkoła Muzyczna 1 st. w Dywitach, filia w Barczewie)
2. Lena Skobodzińska (SP nr 2 w Górowie Ił.)
3. Tymoteusz Suchodolski (MDK w Bartoszycach)
Wyróżnienia: Daria Adamkiewicz (Przedszkole Publiczne nr 9 w Bartoszycach), Natalia Gnat, Aleksandra Kozieł (obie MDK w Lidzbarku Warmińskim), Kornelia Krywko, Emilia Pszczoła (obie MDK w Bartoszycach).

Kategoria 10–12 lat (rocznik 2008–2006)
1. Monika Krajewska (SP w Prątnicy)
2. Alicja Czyrko (Zespół Szkolno–Przedszkolny w Lidzbarku Warm.)
3. Julia Płocharczyk (Fundacja Kraina Kreatywności w Świętajnie)
Wyróżnienia specjalne: Magdalena Janiak, Wiktoria Kuźmowicz, Roksana Skurka (wszystkie MDK w Bartoszycach).
Wyróżnienia: Małgorzata Głodowska (MDK w Lidzbarku Warm.), Julia Kotwasińska (Niepubliczna SP w Biskupcu), Blanka Magun (MDK w Bartoszycach), Marcel Ruciński (SP w Prątnicy), Oliwia Smyk (Powiatowa Szkoła Muzyczna 1 st. w Dywitach), Jolanta Wilecka (MDK w Lidzbarku Warm.), Zuzanna Borowiecka (SP nr 3 w Lidzbarku Warm.).

Kategoria 13–15 lat (rocznik 2005–2003)
1. Szymon Sobczak (MDK w Bartoszycach)
2. Aleksandra Gryczko (MDK w Bartoszycach)
3. Aleksandra Tabaka (Miejski Ośrodek Kultury w Korszach)
Wyróżnienia specjalne: Kinga Pełka (MDK Lidzbark Warm.), Maja Wierzchołowska (Fundacja Kraina Kreatywności w Świętajnie), Julia Babiki (Gimnazjum Nr 2 w Lidzbarku Warm.).
Wyróżnienia: Rozalia Borowska (MDK w Bartoszycach), Patrycja Czarnecka (Miejski Ośrodek Kultury w Sępopolu), Angelika Krawczyk (SP nr 3 w Lidzbarku Warm.), Weronika Stankiewicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu), Maja Banasiak (SP nr 3 w Szczytnie), Maja Mierzejewska (Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pilniku).

Kategoria powyżej 15. roku życia (do ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej)
1. Weronika Pietkiewicz (LO nr 2 w Olsztynie)
2. Dominika Siwek (Kętrzyn)
3. Agnieszka Mirkowicz (Kraina Kreatywności w Świętajnie)
Wyróżnienia specjalne: Iza Nizio (MDK w Bartoszycach), Wiktor Rudnicki (Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach), Julia Zielińska (MDK w Lidzbarku Warm.).
Wyróżnienia: Wiktoria Głodowska (MDK w Lidzbarku Warm.), Klaudia Mysiorska (Kraina Kreatywności w Świętajnie), Patrycja Michalska (ZSP nr 2 w Bartoszycach), Jakub Lech (MDK w Bartoszycach), Oliwia Kokoszka (ZSP nr 2 w Bartoszycach), Izabela Brakowska (LO nr 11 w Olsztynie).

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za udział, gratulują nagrodzonym i wyróżnionym osobom, a przed nauczycielami/ opiekunami/instruktorami chylą czoła za perfekcyjne przygotowanie do przeglądu.

Za rok jubileuszowa, 10. edycja przeglądu, a tak naprawdę 20., ponieważ zanim rozpoczęły się przeglądy wojewódzkie, zorganizowano 10. edycji powiatowych i ze względu na duże zainteresowanie postanowiono rozszerzyć ofertę na całą Warmię i Mazury.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages