Amatorska liga piłkarska w Bartoszycach: Gastpol z Batkiem od 1:6 do 6:6. ZDJĘCIA

2018-04-12 09:51:08(ost. akt: 2018-04-12 10:13:22)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

W Bartoszycach rozpoczęła się runda wiosenna amatorskiej ligi piłkarskiej. Rozegrano dwa mecze, a trzecie zakończyło się walkowerem.
Do przerwy Gastpol przegrywał z Batkiem już 1:6, ale po zmianie stron rozpoczął pogoń, zakończoną sukcesem, bo w ostatniej minucie do remisu doprowadził Sławomir Mandywel. Wcześniej hat-tricka zaliczył Maciej Szczygie(L)ski.

Bliski remisu był również Budomex. W drugiej połowie przegrywał on z WM-Glass 2:6. Czasu starczyło jednak na strzelenie "tylko" trzech goli i komplet punktów zgarnęli rywale.

Nie odbył się mecz Deluxu ze Szpitalem. Drugi z tych zespołów wycofał się z rozgrywek. Drużyny z nim grające będą otrzymywały punkty walkowerem.

Następna kolejka zostanie rozegrana 18 kwietnia. Na Orliku przy ul. Bema zagrają: Budomex — Gastpol (g. 17), Batek — Delux (g. 18).

• Strzelcy, 13 — Jacek Brynkiewicz (Batek), 11 — Marcin Stankiewicz (Gastpol), 10 — Radosław Sosiński (Budomex), 9 — Kamil Figat (Batek), Sławomir Mandywel, Maciej Szczygielski (obaj Gastpol), 8 — Sylwester Monkiewicz (Budomex).