Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Mała Księżniczka, Mały Książę — trwa głosowanie, czekamy na kolejne zgłoszenia

2018-04-10 09:53:15 (ost. akt: 2018-04-23 09:28:38)

W naszym corocznym konkursie Mała Księżniczka, Mały Książę pojawiły się pierwsze zgłoszenia. Trwa już głosowanie. Wciąż czekamy na następne. Kandydatów do tytułu można zgłaszać do 23 maja 2018 roku, do godziny 12.

Pierwszą kandydatką do tytułu Małej Księżniczki jest Anastazja Trzcińska. Mieszkanka Bartoszyc ma 2 latka. Pojawiły się już jej kontrkandydatki oraz kandydaci do tytułu Mały Książę.

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Bartoszyc i powiatu bartoszyckiego jest to bartoszyce@gazetaolsztynska.pl.

Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku.

Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

MAŁA KSIĘŻNICZKA


MAŁY KSIĄŻĘ
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages