Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Dzieci przybyły z wiosną do Domu Opieki Społecznej w Bartoszycach

2018-03-26 07:44:57 (ost. akt: 2018-03-26 07:51:08)

Autor zdjęcia: Iwona Osiecka

Przedszkolaki z bartoszyckiego przedszkola nr 2 odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej. Zaprezentowały wiosenne przedstawienie i złożyły życzenia świąteczne. Tak uczą się szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

23 marca 2018 r. dwa dni po przyjściu kalendarzowej wiosny dzieci z grupy Jeżyki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach pod opieką p. I Osieckiej odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

Podczas spotkania dzieci w wiosennych przebraniach zaprezentowały przedstawienie „Witamy Wiosnę”, które wywołało u oglądających ogromną radość i zadowolenie.

Po przedstawieniu dzieci złożyły mieszkańcom oraz pracownikom placówki świąteczne życzenia. Za swój występ najmłodsi otrzymali w prezencie od p. dyrektor pakuneczek słodkości i wielkanocnego zająca, który będzie zdobił nasze przedszkole.

Pobyt w Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach był dla dzieci sytuacją wychowawczą, która uczy od najmłodszych lat szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

Iwona Osiecka


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages