Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Bezledy. Zapraszamy Cię Wiosno

2018-03-23 08:19:50 (ost. akt: 2018-03-23 08:22:45)

Autor zdjęcia: Maria Borkowska

"Zapraszamy Cię Wiosno”- pod takimi hasłem uczniowie klas I-III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bezledach 21 marca 2018 roku pożegnali zimę i powitali wiosnę Mimo tak dużych starań … wiosny wciąż nie widać. Wierzymy jednak, że wkrótce do nas przyjdzie.

Do obchodów kalendarzowej wiosny dzieci przygotowywały się od kilku dni wykonując z nauczycielkami różnorodne dekoracje, gazetki, kolorowe wstążki.

Całości dopełniły ciekawe i kolorowe kwiaty, przygotowane przez ich rodziców, kukła Marzanna - symbol złej zimy. Na zajęciach uczyły się wierszy i piosenek, słuchały  ciekawych opowiadań o wiośnie.

Dzieci uczestniczyły w quizie na temat zwiastunów wiosny i w konkursie plastycznym polegającym na ilustrowaniu przysłów o wiośnie. Wykonały również kolorowe zaproszenia do Wiosny, które zawiesiły na drzewku przy szkole.

Ze śpiewem i okrzykami przeszły barwnym korowodem, przypominając mieszkańcom o tym, że odeszła już od nas zima a zawitała wiosna radosna.

Maria Borkowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages