Drugie mistrzostwo Polski Sebastiana Kuźniaka w ciągu tygodnia! Jego brat też na podium

2018-03-19 09:26:48(ost. akt: 2018-03-19 09:42:02)
Medaliści mistrzostw Polski juniorów w K1: "złoty" Sebastian Kuźniak (z lewej) oraz "srebrny" Michał

Autor zdjęcia: Kickboxing Bartoszyce/Facebook

W warszawie odbyły się mistrzostwa Polski w formule K1, w której walczyli seniorzy i juniorzy. Dwa medale zdobyli trenujący w Bartoszyckiej Szkole Taekwondo bracia Sebastian i Michał Kuźniakowie.
Mistrzem Polski juniorów w wadze do 86 kilogramów został Sebastian Kuźniak. W finale nie dał szans Samuelowi Nowakowi (Czerwony Smok Poznań).

Starszy z braci tym samy w ciągu tygodnia zdobył dwa tytuły mistrza kraju. Tydzień przed turniejem w stolicy triumfował bowiem w MP kick light, które odbyły się w Kartuzach.

W Warszawie medal zdobył również Michał Kuźniak. Został on wicemistrzem Polski juniorów młodszych w kat. do 81 kg. W finale przegrał z Adamem Tutakiem (Samuraj Sanok).