Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Nauczyciele SOSW będą uczyć się języka migowego

2018-03-03 07:40:18 (ost. akt: 2018-03-03 07:49:22)
Podpisanie umowy PFRON z dyrekcją SOSW.

Podpisanie umowy PFRON z dyrekcją SOSW.

Autor zdjęcia: archiwum PFRON

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bartoszycach 26 lutego b.r. nauczyciele ośrodka popisali umowy na kurs Polskiego Języka Migowego dofinansowanego ze środków PFRON.

13 pedagogów z SOSW w Bartoszycach już w marcu 2018 roku rozpocznie podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez kurs Polskiego języka Migowego , który skierowany jest do osób m.in. pracujących z osobami głuchymi i słabosłyszącymi.

Kurs obejmować będzie 60 godzin i będzie odbywał się w weekendy.

Po podpisaniu umów, dyrektor ośrodka Marek Lidziński, zaprosił pracowników Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PFRON na zwiedzanie ośrodka.

Bardzo dobrze wyposażone sale w sprzęt do gotowania, znakomity sprzęt do zajęć sensorycznych i rehabilitacji oraz sale do warsztatów z ceramiki, to tylko niektóre sale, które odwiedzili pracownicy PFRON.

Do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bartoszycach uczęszcza aktualnie 176 dzieci i młodzieży, w którym znajduje się: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Zespoły edukacyjno-terapeutyczne oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bartoszycach.

Tomasz Mielczarski
PFRON Olsztyn


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages