Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Strażacki tydzień. Pięć pożarów w kominach

2018-02-27 07:52:15 (ost. akt: 2018-02-27 08:02:57)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W okresie od 19 do 25 lutego 2018 r. strażacy powiatu bartoszyckiego alarmowani byli 8 razy z czego 5-krotnie do działań gaśniczych, 3-krotnie do działań związanych z likwidacją miejscowych zagrożeń. Zarejestrowaliśmy również jeden alarm fałszywy w dobrej wierze.

Działania gaśnicze prowadzone przez bartoszyckich strażaków dotyczyły pożarów sadzy w przewodach kominowych. Natomiast działania związane z likwidacją miejscowych zagrożeń dotyczyły zadymienia w budynku mieszkalnym w następstwie wadliwie zamontowanego wkładu kominowego, czynności sprawdzających w następstwie kolizji dwóch pojazdów w Bartoszycach na ul. Tartacznej oraz pomocy w otwarciu mieszkania dla zespołu ratownictwa medycznego w Górowie Iławeckim.

Dzięki wspólnej interwencji udzielono pomocy osłabionemu mężczyźnie, którego następnie przetransportowano do szpitala powiatowego w Bartoszycach.

Ogółem podczas zdarzeń zaangażowanych było 63 strażaków powiatu bartoszyckiego.

st. kpt Marek Wojczulanis
KP PSP w Bartoszycach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages