Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

W Walentynki krew oddało ponad 40 osób. ZOBACZ ZDJĘCIA

2018-02-15 13:54:25 (ost. akt: 2018-02-20 17:37:41)

Autor zdjęcia: Jarosław Pastuła

W środę 14 lutego Klub HDK im. dr. Jana Chilmanowicza przy OR PCK w Bartoszycach zorganizował zbiórkę krwi.

Jako Klub HDK im. dr. Jana Chilmanowicza przy OR PCK w Bartoszycach staramy się wpisywać nasze akcje krwiodawcze w święta okolicznościowe, obchodzone z radością w naszym kraju. W punkcie krwiodawstwa świętowaliśmy już Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, Wielkanocną Akcję z jajem, a 14 lutego po raz pierwszy Walentynki.

Z okazji Dnia Zakochanych nie mogło się obyć oczywiście bez serduszek i unoszących się w powietrzu strzał Amora. Z tej okazji krwiodawcy otrzymali słodkości, o które zadbało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Każda osoba po oddaniu krwi dostała również bezpłatną wejściówkę na lodowisko od Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Główną nagrodą natomiast była przygotowana specjalna niespodzianka w postaci obiadu dla dwojga, ufundowana przez Dworek Dębówko. W drodze losowania otrzymała ją pani Izabela Matysiak. Serdecznie gratulujemy.

W czasie akcji zarejestrowało się 45 osób, 41 oddało krew, co dało prawie 18,5 litrów krwi. Dziękujemy za Waszą obecność, uśmiech i wsparcie.

Serdecznie dziękujemy również za ufundowane wejściówki (BOSiR), obiad dla dwojga (Dworek Dębówko), za bezpłatny projekt i wydruk plakatu (Kreatywne Studio), za uchwycone kadry (Jarosław Pastuła) oraz personelowi medycznemu w punkcie za profesjonalizm i cierpliwość na akcji.

Już dzisiaj zapraszamy na obchody Światowego Dnia Krwiodawcy 15 czerwca. Z tej okazji stanie w Bartoszycach ambulans z RCKiK w Olsztynie. Gwarantujemy niespodzianki i świetną zabawę.

EKCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages