Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Plebiscyt. W głosowaniu sms-owym robi się coraz bardziej gorąco...

2018-02-08 11:25:52 (ost. akt: 2018-02-08 11:30:24)

Powoli kończy się głosowanie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2017 roku. Przez to sytuacja w rankingu głosów sms-owych jest coraz bardziej gorąca.

Na czele rankingu wciąż znajduje się Kacper Patecki (MLKS Siła), ale uporczywie goni go Dawid Pażuś z Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate. Różnica między nimi naprawdę jest niewielka.

Ciekawie jest także za plecami prowadzącej dwójki. Do ataku przystąpili bowiem kibice braci Michała i Sebastiana Kuźniaków (Bartoszycka Szkoła Taekwondo), dzięki czemu obaj wskoczyli do ścisłej czołówki rankingu.

Pamiętajmy, że do wyników sms-owych doliczone zostaną jeszcze punkty z kuponów. W piątek 9 lutego wydrukujemy w "Gońcu" ostatni już kupon. Potem zostanie tylko zliczanie punktów.

Przypominamy również, że na naszym portalu można śledzić przebieg głosowania sms-owego. Aktualizowany na bieżąco ranking znajdziecie w tym miejscu.

Głosowanie potrwa do 12 lutego. W tym dniu skończymy przyjmować kupony (o g. 15) oraz sms-y (g. 23.59). Pełną listę kandydatów znajdziecie w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages