Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Ostatni tydzień głosowania. W rankingu sms-owym na czele wciąż Kacper Patecki

2018-02-05 09:54:24 (ost. akt: 2018-02-05 10:04:46)

Już tylko tydzień został do zakończenia głosowania w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2017 roku. Na kupony i sms-y czekamy już tylko do 12 lutego.

Na czele głosowania sms-owego wciąż znajduje się ciężarowiec Siły Bartoszyce Kacper Patecki. Przez jakiś czas jego przewaga nad drugim w rankingu Dawidem Pażusiem (Bartoszycki Klub Kyokushin Karate) była już minimalna, ale w ostatnich dniach młody sztangista znowu "odskoczył" rywalom.

Czy tak pozostanie do końca? Tego nie wiadomo. Ostatnie godziny głosowania zawsze były gorące i także tym razem mogą przynieść jeszcze wiele zmian.

Przypominamy, że na naszym portalu można śledzić przebieg głosowania sms-owego. Aktualizowany na bieżąco ranking znajdziecie w tym miejscu.

Głosowanie potrwa do 12 lutego. W tym dniu skończymy przyjmować kupony (o g. 15) oraz sms-y (g. 23.59). Pełną listę kandydatów znajdziecie w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages