Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Plebiscyt. Różnice między czołową dwójką są już naprawdę minimalne...

2018-01-29 12:40:20 (ost. akt: 2018-01-29 12:43:33)

Trwa głosowanie w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2017 roku. W rankingu sms-owym najbliższe godziny mogą przynieść zmianę lidera.

W głosowaniu sms-owym na czele wciąż jest Kacper Patecki (Siła Bartoszyce), ale jego przewaga nad drugim w rankingu Dawidem Pażusiem (Bartoszycki Klub Kyokushin Karate) jest już naprawdę minimalna. Kibice Dawida przypuścili mocny szturm, dzięki czemu zawodnik bardzo zbliżył się do dotychczasowego lidera.

Na trzecim miejscu pozostaje inny reprezentant Siły — Marek Makarewicz, który jednak co kilka chwil zmienia się na tej pozycji z żeglarzem Dariuszem Kuśnierzem.

Przypominamy, że na naszym portalu można śledzić przebieg głosowania sms-owego. Aktualizowany na bieżąco ranking znajdziecie w tym miejscu.

Głosowanie potrwa do 12 lutego. W tym dniu skończymy przyjmować kupony (o g. 15) oraz sms-y (g. 23.59). Pełną listę kandydatów znajdziecie w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages