Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Wkrótce w Bezledach amatorskie mistrzostwa regionu w tenisie stołowym

2018-01-29 08:52:38 (ost. akt: 2018-01-29 08:58:53)

W sobotę 24 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach rozegrane zostaną I Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Regionu Bartoszyce w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce.

Rywalizacja odbędzie się osobno w kategoriach kobiet i mężczyzn. W tej pierwszej uczestniczki podzielone zostaną na dwie grupy: szkoły podstawowe + gimnazja oraz dorośli.

Cztery kategorie przewidziano natomiast w turnieju mężczyzn. Będą to: szkoły podstawowe + gimnazja, do 40 lat, powyżej 40 lat, open (bez podziału wiekowego). Wpisowe wynosi 10 zł.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 24 lutego. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się o g. 8.30 i będzie trwało godzinę. Na g. 10 przewidziano początek rozgrywek w kategorii open, natomiast na g. 11.30 rozpoczną się turnieje w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Zgłoszenia zawodników można nadsyłać także na adres hala@gmina-bartoszyce.pl. We wszelkich sprawach związanych z organizacją turnieju należy kontaktować się z
Tomaszem Zarembą (tel. 734 458 305, hala@gmina-bartoszyce.pl).

Organizatorami turnieju są Gmina Bartoszyce oraz Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sędławkach. Patronat honorowy sprawują Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Wójt Gminy Bartoszyce Jadwiga Gut.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages