Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Plebiscyt. O prawidłowym wypełnianiu kuponów słów kilka...

2018-01-25 10:57:25 (ost. akt: 2018-01-25 11:28:15)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Trwa głosowanie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2017 roku. Tradycyjnie odbywa się ono za pomocą sms-ów oraz drukowanych w "Gońcu" kuponów. I o tych ostatnich dzisiaj słów kilka.

Do naszej redakcji dotarła w ostatnim czasie koperta z kuponami. Niestety, połowa z nich okazała się nieważna. Źle wypełnione rubryki spowodowały, że nie mogliśmy uznać ich za prawidłowe.

Co zrobiono nie tak? Regulamin plebiscytu mówi wyraźnie, że aby kupon był ważny, muszą być wypełnione wszystkie pozycje, czyli od 1. do 10. miejsca. Niedopuszczalne jest także wpisanie jednego kandydata więcej niż raz.

Przypominamy, że na naszym portalu można śledzić przebieg głosowania sms-owego. Aktualizowany na bieżąco ranking znajdziecie w tym miejscu.

Głosowanie potrwa do 12 lutego. W tym dniu skończymy przyjmować kupony (o g. 15) oraz sms-y (g. 23.59). Pełną listę kandydatów znajdziecie w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages