Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Co tam w plebiscycie? Dawid ściga Kacpra i jest już coraz bliżej

2018-01-24 09:46:49 (ost. akt: 2018-01-24 09:54:18)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W głosowaniu sms-owym na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2017 roku na czele wciąż jest młody ciężarowiec Kacper Patecki, ale coraz bardziej zbliża się do niego karateka Dawid Pażuś.

Niemal od samego początku głosowania sms-owego Kapcer Patecki z Siły Bartoszyce jest liderem rankingu. Raz przewagę miał większą, raz mniejszą, ale nikt nie mógł mu zagrozić.

Teraz ostry szturm zaczęli kibice Dawida Pażusia. Zawodnik Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate bardzo zbliżył się do lidera rankingu. Najbliższe godziny pokażą, czy zdoła zająć jego miejsce.

Poza czołową trójkę wypadł inny przedstawiciel sportów siłowych — Marek Makarewicz. Jego miejsce zajął żeglarz Dariusz Kuśnierz, ale tutaj różnice są minimalne.

Przypominamy, że na naszym portalu można śledzić przebieg głosowania sms-owego. Aktualizowany na bieżąco ranking znajdziecie w tym miejscu.

Głosowanie potrwa do 12 lutego. W tym dniu skończymy przyjmować kupony (o g. 15) oraz sms-y (g. 23.59). Pełną listę kandydatów znajdziecie w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages