Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Bartoszyce. Święto Babć i Dziadków w przedszkolu nr 9

2018-01-20 07:36:18 (ost. akt: 2018-01-20 07:44:58)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola nr 9

"Krasnoludki" z przedszkola nr 9 w Bartoszycach zaprosiły swoje babcie i dziadków do wspólnego świętowania. Przygotowały specjalny, artystyczny pokaz i odbarowały laurkami.

Pomimo tego, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu z nas robi się cieplej na sercu – jest to Dzień Babci i Dziadka. W grupie dzieci 6-letnich „Krasnoludki” obchodziliśmy te wspaniałe święto 19 stycznia.

Dzieci zaprosiły swoich ukochanych dziadków do naszego przedszkola na występ artystyczny przygotowany pod okiem nauczycielek.

Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały najserdeczniejsze życzenia swoim Babciom i Dziadkom.

Dziadkowie i Babcie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Nie zabrakło uścisków i całusów, którymi dziadkowie obdarowywali małych aktorów.

Przedszkolaki wręczyły zaproszonym gościom laurki własnoręcznie wykonane i zagrały piosenki na „bum bum rurkach”, które specjalnie przygotowały na tą okazję.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkie dzieci wykonały pamiątkowe zdjęcie ze swoimi ukochanymi Babciami i Dziadkami.

To był wyjątkowy i niezapomniany dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Nauczycielki
Joanna Wojciechowicz i Anna Sobolewska
z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Bartoszycach
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages