Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Krawczyki. Babcię i Dziadka kocha wnucząt gromadka

2018-01-20 07:22:15 (ost. akt: 2018-01-20 07:29:37)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kowalska

W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy 18 stycznia 2018 r.

Najukochańsi i najważniejsi dla wnucząt goście nie zawiedli i przybyli punktualnie. Wszystkich słowami wiersza z ogromnym wdziękiem powitał najmłodszy przedszkolaczek Ola Mickiewicz mówiąc: „Ja mała dziewczynka gości mam powitać, a więc sobie bliżej stanę żeby było słychać… Gdy już wszystkich powitam na lewo na prawo, jeśli Wam się spodobało proszę bijcie brawo.”

To, że wszystko się udało oraz, że się podobało było słychać gdyż braw, uśmiechów,miłych i czułych słów wyrażających miłość nikt nie żałował.

Serduszka mocno biły tym małym i tym dużym, kiedy ze sceny dochodziły pięknie śpiewane piosenki, brzmiały recytowane najpiękniej jak można było sobie życzyć wiersze, a nóżki same podskakiwały w rytm tańca.

Wnuczęta pięknie się spisały dały artystyczny popis możliwości i talentów. Ukrywane łzy wzruszeni są najlepszą nagrodą takiego występu.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej uroczystości. Rodzicom, którzy swoimi wypiekami osłodzili święto, gościom, pracownikom szkoły oraz tak pięknie prezentującym się uczniom. Jesteśmy przekonani, że nasi dzisiejsi goście poczuli jak ważną rolę odgrywają w wychowaniu wnucząt, bo przecież w każdej rodzinie „Babcię i Dziadka kocha wnucząt gromadka”.

Elżbieta KowalskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages