Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

W plebiscycie górą wciąż przedstawiciele sportów siłowych, ale walka za ich plecami trwa

2018-01-12 12:22:08 (ost. akt: 2018-01-12 12:33:58)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Już trzy tygodnie trwa głosowanie w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2017 roku. Czołową dziesiątkę stworzą zawodnicy, którzy otrzymają najwięcej punktów po zsumowaniu z kuponów i sms-ów.

Od pewnego czasu na czele głosowania sms-owego znajdowało się dwóch zawodników Siły Bartoszyce: przedstawiciel młodego pokolenia, czyli Kacper Patecki oraz weteran sportów siłowych Marek Makarewicz.

I na razie... nic się nie zmieniło. Na czele wciąż znajduje się Patecki, który wyprzedza Makarewicza.

Zmiany zachodzą za to za ich plecami. Walkę o trzecie miejsce toczą żeglarz Dariusz Kuśnierz oraz karateka Dawid Pażuś, ale i pozostali kandydaci mają do nich niewielką stratę. Wszystko może się zmienić tym bardziej, że zostało jeszcze trochę czasu na oddanie głosu.

Przypominamy, że na naszym portalu można śledzić przebieg głosowania sms-owego. Aktualizowany na bieżąco ranking znajdziecie w tym miejscu.

Głosowanie potrwa do 12 lutego. W tym dniu skończymy przyjmować kupony (o g. 15) oraz sms-y (g. 23.59). Pełną listę kandydatów znajdziecie w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages