Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dwa nowe oznakowane radiowozy zasiliły bartoszycką policję

2018-01-11 15:06:33 (ost. akt: 2018-01-11 15:12:53)

Autor zdjęcia: Policja

W czwartek 11 stycznia flotę samochodową bartoszyckiej jednostki policji zasiliły dwa nowe oznakowane radiowozy, tj. Volkswagen T6 i Opel Mokka.

Na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach odbyło się uroczyste przekazanie 2 nowych, oznakowanych radiowozów. Flotę samochodową, bartoszyckiej jednostki zasiliły VW T6 i Opel Mokka.

Opel to radiowóz, którego zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach w pozyskanie potrzebnych na zakup finansów. Połowa środków finansowych pochodziła z budżetów Urzędu Gminy w Bartoszycach, Urzędu Miasta w Bartoszycach i Starostwa Powiatowego w Bartoszycach, druga część funduszy to środki Komendy Głównej Policji.

Oba radiowozy jeszcze w tym tygodniu rozpoczną służbę na drogach powiatu bartoszyckiego. Auta są dynamiczne, wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort służby.

W uroczystości brali udział: inspektor Tomasz Klimek - Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Jarosław Babalski - Pełnomocnik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego do spraw administracji zespolonej i administracji niezespolonej w województwie, Starosta Powiatu Bartoszyckiego Wojciech Prokocki, Wicestarosta Powiatu Bartoszyckiego Jan Zbigniew Nadolny, Wójt Gminy Bartoszyce Jadwiga Gut, Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski, Kapelan Policji ks. prałat Jan Jarosz oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Komendant Powiatowy Policji w Bartoszycach, mł. insp. Przemysław Fiertek podziękował przedstawicielom samorządów za pomoc w sfinansowaniu zakupu jednego z radiowozów. Kapelan policji poświęcił radiowozy i życzył zawsze bezpiecznej służby.

Kluczyki do obu radiowozów wręczył Komendant Powiatowy Policji w Bartoszycach mł. insp. Przemysław Fiertek. Następnie policjanci i wszyscy biorący udział w uroczystości z bliska przyjrzeli się nowym radiowozom.

Marta Kabelis
KPP Bartoszyce
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (20) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pink #2417356 | 94.254.*.* 13 sty 2018 21:47

  Szkoda że Urząd Miasta się tak nie chwali swoimi wydatkami na ,,ważne cele,,A tu policjanci cieszą się ze wszystkiego żeby w razie potrzeby do Marudnyvh Bartoszyc zanim dotrzeć w razie ich ,,biedy,,

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Iglo #2417353 | 94.254.*.* 13 sty 2018 21:44

  Ojojoj ale wydarzenie i ksiondza jeszcze zawezwali do tego Cyrku. A wicestarosta to roboty nie ma? Co on tam robił był?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. haha #2416190 | 185.138.*.* 12 sty 2018 10:15

  A ten Nisan almera nie oznakowany na NLI, skoda fabia sedan na NE i Hiundai na NE to sie nie chwala szmelcem wszystko nie oznakowane

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Z gminy Górowo Iławeckie #2415930 | 83.6.*.* 11 sty 2018 22:05

  A gmina Górowo Iławeckie nie dołożyła ani jednej złotówki. Zarówno w roku 2016 jak i 2017 pan Komendant Policji w Bartoszycach zwracał się z prośbą do gminy o pomoc w dofinansowaniu zakupu radiowozu i żadna z tych próśb nie była nawet głosowana. Szkoda, bo radji obcji rządzącej gminą i mając prawie wszystkie mandaty mogą przegłosować wszystko co chcą. Widać nie chcieli.

  Ocena komentarza: warty uwagi (23) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. aaa #2415921 | 176.97.*.* 11 sty 2018 21:54

   Tylko, żeby kawą i hotdogiem z orlenu tapicerki nie pobrudzili

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Pokaż wszystkie komentarze (20)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages